Servis ve Garanti Koşulları

Servis ve Garanti Koşulları

Garanti süreleri ve şartları ile ilgili yer alan bilgiler kılavuz özelliği taşımakta olup, değişiklik gösterebilir.

Garanti süresi ürünün tüketiciye kargo ile teslim tarihinden itibaren başlar. Garanti uygulaması sırasında birbir değiştirilen ürünün garanti süresi, yenileme tarihi ile yeniden başlar.

Tüketicinin ürünü kullanma kılavuzu ve teknik şartnamelerde yer alan hususlara aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı içerisinde değerlendirilmez.

Ayrıca orijinal olmayan başka yedek parça (hepa filtre, paspas, yan fırça, ana fırça vb.), ile kullanımdan kaynaklanan hasarlar ve kaza, suistimal, hatalı kullanım, sıvı teması, yangın, deprem veya başka dış etkenlerden kaynaklanan hasarlar da  garanti kapsamı içerisinde değerlendirilmez.

Akıllı Robot Süpürge ile ilgili teknik yardım almak için web sayfamızdaki “Teknik Servis” Bölümünden giriş yapabilir, Robot Storlarımızı ziyaret edebilir ya da Müşteri Hizmetleri merkezimiz ile temasa geçebilirsiniz. 

Ürününüzün garanti belgesi, faturasının fotokopisi ile model ve seri numarasını belirterek daha kısa sürede yardım alabilirsiniz.

İthalatçı Garantili ürünler garanti kapsamında değerlendirilmez. İlave garanti paketi satın almanız durumunda tüm garanti şartlarından ve teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Satın alınan 2 yıl garanti paketi takibini garanti sorgulama sekmesinden yapabilirsiniz. AyrıcaGaranti Hizmeti Bitiş tarihinizi kontrol edebilirsiniz.

Tüketici Hakları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız: gtb.gov.tr